/ 8 نظر / 8 بازدید
مریم

سلام مامان هلنا خانوم خوشگل و نازنین و اجتماعی![لبخند][پلک] اول از همه یه عذرخواهی ازتون بکنم بابت این همه تاخیری که وجود داشت تا بیام جواب کامنت های پرمهرتو ن رو بدم..راستش من تصمیم گرفتم که خیلی زود و به قول خودم ضربتی!! پایان نامه مو دفاع کنم و دیگه خودم و همسرم رو از این باری که روی دوشم هست، خلاااص کنم!!، این هست که این مدت خیلی کمتر اومدم نت.. راستش وقتی که شیرین کاری ها و دلبری های نی نی های نازنین و بانمکی مثل این هلنا خانم رو می بینم و می خونم، دیگه واقعا دلم برای داشتن یه نی نی پرپر می زنه و دیگه کنار اومدن با منطق های وحید که الان واسه بچه دار شدن زمان مناسب نیست و همه شرایط اکی نیست، برام یخورده سخت میشه!

مریم

پس شما هم یه انتظار سه ساله رو تجربه کردید..[نگران]..واای من اصلا از این تحمل ها ندارم، یعنی هر وقت که وحید همه جوره راضی بود و دیگه تصمیم مون بر این شد که واسه نی نی کارت دعوت بفرستیم!، دلم می خواد که یک هفته بعدش حامله باشم!!![خجالت] عزیزم، من هیچوقت عکس های خصوصی ای که از خودم روی وبلاگ می ذارم رو بیشتر از چند روز نمی ذارم که بمونن و بعدش عکس ها رو برمیدارم، این هست که الان هیچ عکسی روی وب نیست، اما ای شالله قصد دارم که به زودی چند تا از عکس های عروسی مون رو بذارم و اونوقت حتما حتما با کمال افتخار رمز رو به شما هم تقدیم خواهم کرد[قلب]...یه کامنت خصوصی هم برات می ذارم!

مریم

امیدوارم که هر سه تا کامنت براتون ثبت شده باشه![لبخند]

عالمه مامان امیرحسین

سلام دوستم،آره مسافرت با بچه کوچیک سخته اما بازم شیرینیهای خودشو داره همیشه خوش باشی عزیزم دخمل نانازتم از طرف من ببوس پیش ما هم بیا

مامان حسام كوچولو

انشالله هميشه خوش باشيد. معلومه كه خيلي اذيتتون كرده اين قندعسل كه قيد مسافرت تنهايي رو زديد[قهقهه]

مامان محمد حسين

حرمومت باشه تك خور طوري ميشد مام مىمدىم باتون پولمونم خودمون ميداديم شوهرت كه خيلي مردي خبيه ماشالا اين دختر چيم معلومه مارا ميخواد تو نيميدونم چرا از ما حذر ميكوني يه برنامه بيزار ا ارديبهش با هما دو بريم اين دوتا ني ني هم هما بيشتر بشناسن????

سمانه ارجمندی

کلی با حال بود.احساستو درک میکنم وقتی براش ذوق میکنی.زنده و پاینده باشه و همیشه از دیدنش ذوق کنی